بسیاری از مردم با وجود برنامه هایی که در تلفن های همراه و یا تبلت ها وجود دارد دیگر به سمت سررسید یا کتابچه های کاغذی نمی روند و استفاده از آنها را بی فایده می دانند. در این مقاله قصد داریم در مورد این دو موضوع سررسید های موجود در تلفن همراه و سررسید های کاغذی صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

سررسید کتابچه ای است که افراد می توانند مطالب و نکات مهم را در آن بنویسند. به طور سنتی، سررسیدها از کاغد ساخته می شوند و با مداد، خودکار، مداد رنگی و هر وسیله ای که مد نظر نویسنده باشد می توان بر روی آن ها نوشت. در سال های اخیر سررسیدها به شکل الکترونیکی در آمده اند که از میان آن ها می توان به بلاگ ها و دفترچه های آنلاین اشاره کرد. بسیاری از مردم ممکن است از این که افکار و احساسات شخصی خود را در اختیار عموم قرار دهند و آن را منتشر کنند احساس خوبی نداشته باشند، بنابراین بعضی از شرکت های مطرح مانند penzu، سررسید های شخصی آنلاین ایجاد کرده اند. این نوع سررسید ، یک صفحه سفید و خالی می باشد که آماده نوشتن افکار و احساسات نویسنده می باشد. سررسید های penzu شخصی بوده و با رمز عبور مشخص شده توسط کاربر محافظت می شود و برای عموم قابل دسترسی نمی باشد.

نکته: برخی از افراد سررسید ها را برای حفظ محیط زیست و کمتر شدن قطع درختان دیگر استفاده نمی کنند اما باید به این امر اشاره کنیم با تکنولوژی صنعت کاغذ سازی دیگر از درختان قطع شده برای ساخت کاغذ درجه یک استفاده نمی شود بلکه از کاغذهای بازیافت شده برای تولید آنها استفاده می کنند که به محیط زیست نیز کمک می کند.

“هیچ زمانی مانند امروزه نبوده است.”

هنگامی که افراد مختلف برای دسترسی به سررسید الکترونیکی از penzu استفاده می کنند، با دنیایی از صفحات خالی مواجه می شوند که آماده نوشتن افکار کاربران است. نوشتن خاطرات و افکار و احساسات در سررسید برای سلامت ذهن خوب است و به کاهش استرس و اضطراب کمک می کند زیرا دغدغه ها و نگرانی های روزانه را می توان با این کار بیرون ریخت. نوشتن افکار بر روی کاغذ به افراد کمک می کند که ذهن خود را سازماندهی شده حفظ کنند ، اهداف خود را دنبال کنند و دغدغه های روزانه را بنویسند. ثابت شده است که نوشتن افکار جنبه درمانی نیز دارد و بسیاری از روان پزشکان و دکترها به بیمارانی که در ایجاد ارتباط با دیگران مشکل دارند توصیه می کنند که این روش را پی بگیرند.

نکته: بر اساس تحقیقی صورت گرفته که نوشتن افکار و احساسات مورد بررسی قرار داده است مشخص شده افرادی که بیشتر از دیگران افکار و احساسات منفی و آزار دهنده خود را بر روی کاغذ می نویسند زودتر از افرادی که این کار را نمی کنند با آن مسئله کنار می آیند و آن را پشت سر می گذارند.

برای آگاهی از قیمت سررسید می توانید با شماره های موود در سایت تماس حاصل نمایید و از همین طریق نیز می توانید سررسید های خود را سفارش دهید. ما را دنبال کنید.