بهترین سررسید برای کیف دستی

علاوه بر این که فهرست برنامه هایتان را در سررسید می نویسید، برنامه های روزانه را هم می توانید در سررسید بنویسید. از سررسید می توان به عنوان دفترچه یادداشت استفاده کرد، در برخی سررسید ها نقشه کشورها، و یا حتی آدرس رستوران ها هم نوشته می شود. این ترفند ها را برای سررسید به کار ببرید:

توی سررسید بنویسید که بیشتر هزینه هایتان را صرف چه مواردی می کنید و ذکر کنید چقدر در ماه پول خرج می کنید. یکی از حسن های استفاده از سررسید این است که در هر جایی می توانید سررسید را از کیفتان درآورید و برنامه ها و یادداشت هایتان را در آن جا بنویسید.

اگر می خواهید با استفاده های متعدد سررسید آشنا شوید مقالات قبل را مطالعه کنید.

بهترین سررسید برای دیوار

اگر به دنبال این هستید که از دیوار اتاق یا محل کارتان استفاده ی مفید کنید و دیوار علاوه بر زیبایی، کاربردی هم باشد می توانید از سررسید دیواری استفاده کنید. این ترفند ها را برای سررسید به کار ببرید:

یکی از نکات مثبت سررسید دیواری این است که به وسیله ی آن دیگر افراد خانواده نیز از سررسید استفاده کنند و برنامه ها و یادداشت های خودشان را روی آن

.بنویسند. برای اینکار هر کس با یک رنگ خودکار روی سررسید یادداشت بنویسد که با دیگر افراد خانواده اشتباه نشود 

بهترین سررسید و تقویمی که می توانید روی کامپیوتر خود نصب کنید

20 قرن است که از سررسید و تقویم های کاغذی استفاده می کنیم دیگر وقت آن رسیده است تا به صورت آنلاین از سررسید و تقویم استفاده کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. این ترفند ها را برای سر رسید و تقویم کامپیوتری بکار ببرید :

سررسید و تقویم کامپیوتر را طوری تنظیم کنید تا وقایع و اتفاقات مهم را به شما یادآوری کند. برای مثال اگر تولد اطرافیان یا مناسبت خاصی فراموش می کنید از .این ترفند استفاده کنید.