آیا می دانید مزیت سررسید های کاغذی در مقایسه با سررسید های دیجیتالی چیست؟ همانطور که می دانید سررسید بسیار کاربردی و مفید است و شما بسته به نیازتان به نوع برنامه ریزی و تفویمی که می خواهید سررسید های متفاوتی را انتخاب خواهید کرد.

در مقالات قبل در مورد تفاوت سررسید کاغذی با دیجیتالی و همچنین فواید استفاده از سررسید اطلاعات بسیاری را در اختیارتان قرار دادیم تا بدانید چه نوع سررسید 98 را بخرید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در خرید سررسید 98 بیشتر همراهی کنیم و شما بتوانید در مورد فواید استفاده از سررسید کاغذی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

این سررسید ها باطری ندارند.

با استفاده از سررسید کاغذی دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات و دیتا های خود نیستید مگر اینکه کلا خود سررسید را گم کنید!

مدیران بیشتر از سررسید کاغذی استفاده می کنند چرا که سررسید کاغذی بسیار شیک تر و کاربردی تر است.

با استفاده از سررسید کاغذی می توانید وقایع مهم و اتفاقات و رویداد ها را با استفاده از خلاقیا خود یادداشت کنید.

سررسید

علاوه بر این لازم به ذکر است که تقویم های الکترونیکی در هر جایی و هر موقعیتی قابل استفاده نیستند. همچنین استفاده از آن ها ممکن است باعث عادت شود و متوجه شوید که بی دلیل مدام در حال چک کردن تقویم گوشی خود هستید. اما اگر از سررسید کاغذی استفاده کنید فقط زمانی که نیاز باشد به آن سر می زنید. اگر می خواهید سررسید و تقویم شما همیشه همراهتان باشد بهتر است تا از سررسید های جیبی استفاده کنید تا بتوانید آن ها را راحت در جیب یا کیفتان قرار دهید و هر زمان که به آن نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

همانطور که می دانید شرکت تیج ارائه دهنده بهترین نواع سررسید و تقویم های جیبی و یا شرکتی در طرح های مختلف است.