مقالات

راهنمای استفاده از سررسید (بخش دوم)

های سررسید

همانطور که می دانید سررسید ها انواع گوناگونی دارند و در اندازه ها و طرح های مختلفی تولید می شوند. تقویم و سررسید می تواند شما را در مسیر زندگی همراهی کند و در برنامه ریزی ها و اهدافی که دارید به شما کمک کند تا بتوانید سر موقع هر برنامه ایی که دارید را انجام دهید و هیچ رویداد و اتفاق مهمی را فراموش نکنید. در مقالات قبل شما را با نحوه استفاده بهتر از سررسید و همچنین سررسید در مدل های مختلف آشنا کردیم. در انتخاب سررسید ابتدا باید بدانید که چطور از سررسید استفاده کنید تا بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد.

آیا می دانید چطور به بهترین شکل از سررسید استفاده کنید؟

همانطور که قبلا در مقاله راهنمای استفاده از سررسید هم گفتیم از کار هایی که یک سررسید می تواند برای شما انجام دهد باشد اطلاع داشته باشیم و همچنین اگر می خواهید با تقویم و سررسید برنامه ریزی روزانه انجام دهید و از زمانتان به نحو احسنت استفاده کنید باید سررسید و تقویمی را خریداری کنید که برای یاد داشت های روزانه جای کافی داشته باشد. یاد آوری روزهایی که می خواهید یادتان باشد هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ روحی برای شما مفید و ارزشمند خواهد بود.

در انتخاب تقویم و سررسید با دقت عمل کنید.

انتخاب تقویم و سررسید

تحقیقات نشان داده است که مدیران حرفه ایی و توانمند همیشه به دنبال نوع خاصی از سررسید هستند. این تقویم ها دارای خصوصیات زیر اند:

فرمت سررسید و تقویم باید مانند یک دفترچه یاد داشت ساده باشد. برای آن ها یک سررسید بسیار بیشتر از کتابچه برای یادداشت رویداد ها و وقایع مهم ارزش دارد. برای ان ها سررسید حکم یک ابزار برنامه ریز و هدفمند را دارد.

یک تقویم و سررسید مناسب باید به راحتی روی سطح میز تحریر پهن شود تا یادداشت کردن روی آن آسان باشد. یک سررسید باید دارای قسمتی باشد تا برای زمان شما برنامه  ریزی کند. یک تقویم با برنامه ریز حرفه ایی می تواند به خوبی زمان را مدیریت کند.

شما ترجیح می دهید یک سررسید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

امتیاز به این صفحه post