مقالات

خلاقانه ترین سررسید های سال 2018( بخش دوم)

سررسید آبرنگی

آیا می دانید داشتن یک سررسید چقدر در داشتن یک برنامه منظم اثر گذار است؟ با استفاده از سررسید می توانید بسیاری از برنامه ها و ایونت های خود را تنظیم کنید و دیگر نگران فراموش شدن روز ها و سالگرد های مهم زندگی خود و عزیزانتان نباشید. در مقاله قبل شما را با خلاقانه ترین سررسید های سال 2018 آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر سررسید های جذاب و خیره کننده آشنا کنیم. با ما همراه باشید:

سررسید جذاب و قشنگ آبرنگی

سررسید

سایز این سررسید اندازه برگه آ4  و آ 5 است. این سررسید قابل پرینت است و می توانید با خرید پی دی اف آن سررسید آبرنگی جذابتان را پرینت بگیرید. این مدل سررسید 12 ماه سال را با جزئیات در خود جای داده است.

این مدل سررسید فقط یک سررسید معمولی نیست. با استفاده از این سررسید می توانید برای هرماهتان برنامه ریزی داشته باشید. می توانید برنامه هایی را که در سررسید نوشته اید را جدا کنید و مانند بوکمارک روی میز یا دیوار بچسبانید. جالب است بدانید که این مدل سررسید برای سال 2019 نیز به شکل سیمی طراحی شده است.

   این مدل سررسید دو سایز دارد

آ 4 و آ 5 اندازه های این نوع سررسید هستند.

قبل از خرید این مدل سررسید به یاد داشته باشید که رنگ ها و طرح های ان قابل تغییر نیست. این سررسید برای مصارف شخصی مناسب است و بهتر است برای تبلیغات و تجارتتان از آن استفاده نکنید. رنگ ها و طرح های این نوع سررسید بسیار جذاب و خیره کننده است. اگر اهل نقاشی آبرنگ باشید به طبع از این نوع سررسید خیلی خوشتان می آید و در کنار نقاشی های آبرنگی که دارید از این مدل سررسید نیز استفاده خواهید کرد و پس منتظر چی هستید؟ اتاقتان را با نقاشی های آبرنگی و سررسید آبرنگی جذابتان تزیین کنید.

امتیاز به این صفحه post