مقالات

استفاده بهتر از سررسید

سررسید

همانطور که می دانید با استفاده از سررسید و تقویم می توانید به زندگی خود نظم و برنامه ریزی درست و مفیدی ببخشید. در مقالات قبل شما را با خلاقانه ترین سررسید های سال 2018 و همچنین سررسید در مدل ها مختلف آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نحوه استفاده بهتر از سررسید آشنا کنیم. در این مقاله می خواهیم راهکار ها و ترفند هایی را به شما نشان دهیم که به وسیله از آن ها بتوانید استفاده های بهتری از سررسید داشته باشید.

استفاده بهتر از سررسید

ترفند شما ره یک

اگر به دنبال این هستید تا تعهد بیشتری نسبت به یادداشت های روزانه خود داشته باشید، یک سررسید که دوستش داشته باشید تهیه کنید. سعی کنید سررسیدی تهیه کنید که استایل، طرح و رنگ آن را دوست داشته باشید تا دلتان بخواهد مدام از آن استفاده کنید. یادداشت های جدید مانند دفترچه های جدید هستند. با تمام احساستان شروع به نوشتن یادداشت های روزانه خود کنید و سعی کنید از ابتدا بیشتر اتفاقات خوب را در سررسیدتان یادداشت کنید.

ترفند شماره دو

برای اینکه بتوانید بهتر از سررسید استفاده کنید بهتر است همیشه آن را مانند کیف پول، عینک و گوشی موبایلتان همراه داشته باشید. اگر نیاز بود می توانید از یک سررسید کوچک تر جیبی نیز استفاده کنید و آن همیشه در جیب خود همراه داشته باشید. علاوه بر این باید همیشه یک سررسید بزرگ تر را برای درج وقایع و تاریخ ملاقات ها همیشه روی میزتان باز بگذارید.

ترفند شماره سه

همانطور که می دانید گاهی در شرایطی قرار می گیرید که وقت فکر کردن برایتان ایجاد می شود و به ایده ها و افکار جدید و الهام بخشی دست پیدا می کنید. اما باید بلافاصله بعد از این که این افکار به ذهنتان رسید آن ها را یادداشت کنید تا فراموش نشوند. چه جایی بهتر از یک سررسید تا ایده ها و افکار نوی شما را در خود جای دهد. پس همیشه در سررسید تان جایی را برای جملات الهام بخش و ایده های نو در نظر داشته باشید.

برای استفاده بهتر از سررسید، می‌توانید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • سررسید مناسب خود را انتخاب کنید: سررسید‌ها در انواع مختلفی وجود دارند. برخی از سررسید‌ها، ساده هستند و فقط تقویم و فهرست کارهای روزانه و هفتگی دارند. برخی دیگر، امکانات بیشتری دارند، مانند یادداشت‌برداری، برنامه‌ریزی مالی، و پیگیری اهداف. برای انتخاب سررسید مناسب، نیازهای خود را در نظر بگیرید. بنابراین در خرید سررسید دقت لازم را انجام دهید.

  • سررسید خود را شخصی‌سازی کنید: می‌توانید با افزودن اطلاعات شخصی، مانند شماره تلفن، آدرس ایمیل، و شماره کارت‌های اعتباری، سررسید خود را شخصی‌سازی کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از مداد یا خودکار، یادداشت‌هایی در سررسید خود اضافه کنید.

  • از سررسید خود به طور منظم استفاده کنید: برای استفاده بهتر از سررسید، باید از آن به طور منظم استفاده کنید. هر روز، زمانی را به بررسی سررسید خود اختصاص دهید و برنامه‌های خود را برای روز بعد مشخص کنید. پیشنهاد ما به شما تهیه و خرید سررسید 1403 برای برنامه ریزی در سال جدید است.

  • سررسید خود را با سایر ابزارهای مدیریت زمان هماهنگ کنید: می‌توانید از سررسید خود به همراه سایر ابزارهای مدیریت زمان، مانند دفتر برنامه ریزی، تقویم الکترونیکی و یادداشت‌برداری، استفاده کنید. این کار، باعث می‌شود که برنامه‌های خود را به طور کامل مدیریت کنید.

دفتر برنامه ریزی تیج

برای بررسی قیمت و خرید سررسید 1403 کلیک کنید

دفتر برنامه ریزی تیج

خرید سررسید 1403

برای بررسی قیمت و خرید سررسید 1403 کلیک کنید

امتیاز به این صفحه post