مقالات

آشنایی با انواع سررسید 1398

تقویم و سررسید5

سررسید و تقویم یکی از ضروری ترین چیز هایی هستند که با فرا رسیدن سال جدید به آن نیاز پیدا خواهید کرد. همانطور که می دانید سررسید و تقویم به شما این امکان را می دهند تا برای سال جدید برنامه ریزی کنید. آیا می خواهید در سال 1398 برنامه ریزی خاصی برای زندگی خود داشته باشید؟ آیا می خواهید برنامه های خود را در سال 98 تغییر دهید و تحولی در زندگی خود ایجاد کنید. پس بعد از شناخت انواع سررسید، شما به یک سررسید نیاز دارید که مشخصات و ویژگی های مورد نیاز شما را داشته باشد.

اگر به دنبال یک سررسید یا تقویم مجهز هستید می توانید با استفاده از محصولات شرکت تیج سررسید یا تقویم دلخواه خود را انتخاب کنید و بهترین برنامه ریزی را برای سال نو داشته باشید.

در مقالات قبل شما را با ویژگی هایی که سررسید 1398 باید داشته باشد و همچنین راهنمای خرید سررسید آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد انواع سررسید و مشخصات تقویم و سررسید اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

تقویم و سررسید مدارس

این مدل تقویم 13 تا 14 ماه تحصیلی را برای دانش آموزان برنامه ریزی می کند. این مدل تقویم برای دانش آموزان، مدیران مدارس و معلم ها بسیار مناسب و کاربردی است. ظاهر این تقویم باید به گونه ایی باشد که برای دانش آموزان جذاب باشد تا آن ها بخواهد از این مدل تقویم و سررسید استفاده کنند و برای درس خواندن و تنظیم برنامه های درسی خود زمان بگذارند.

تقویم و سررسید مدارس

آشنایی با سایر سررسید ها

  • سررسید های سیمی

این مدل از تقویم و سررسید ها باعث می شود که به راحتی یادداشت های خود را روی سررسید انجام دهید.

  • سررسید های قسمت بندی شده

با این مدل تقویم و سررسید می توانید به هر قسمتی که می خواهید دسترسی داشته باشید. و سریع تر قسمت های مورد نیازتان را پیدا کنید.

امتیاز به این صفحه post