مقالات

سررسید 1398 چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

سررسید 1398 چه ویژگی هایی باید داشته باشد

همانطور که می دانید سال 98 نزدیک است و وقت آن رسیده تا سررسید مورد نظرتان را هر چه زود تر تهیه کنید تا بتوانید در سال جدید به اهدافتان نزدیک تر شوید و راحت تر برای کار هایتان برنامه ریزی کنید. در مقاله قبل شما را در خرید سررسید راهنمایی کردیم و همچنین اطلاعات مفیدی در مورد استفاده بهتر از سررسید و همچنین خلاقانه ترین سررسید های سال 2018 را به شما معرفی کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد خرید و ویژگی های سررسید اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم تا در هنگام انتخاب تقویم و سررسید سال 98 آگاهی و اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید.

سررسید برای برنامه ریزی شخصی

اگر به دنبال سررسیدی هستید که برای برنامه های شخصی شما مناسب باشد و بتواند شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی کند می توانید از سررسید هایی استفاده کنید که دارای ویژگی هایی ازجمله جای یادداشت، شماره تلفن، و یا حتی دارای قسمت هایی باشد که دارای جیب برای نگهداری از لوازم شخصی است. این نوع سررسید و تقویم برای تاجرانی که مدام در حال سفر هستند و همچنین فروشندگان بسیار مناسب و ایده آل است.

سررسید و تقویم رو میزی

سررسید و تقویم هایی که روز ها و ماه ها را مشخص می کنند، برای یاد آوری قرار ملاقات ها بسیار مناسب اند. این نوع سررسید و تقویم مناسب مدیران، سرپرست ها و همچنین اساتید دانشگاهی است. با قرار دادن یکی از این تقویم ها روی میز کارتان می توانید هر زمان که خواستید زمان ملاقات و برنامه های خود را به راحتی ببینید و از ان ها اطلاع پیدا کنید.

سررسید و تقویم دیواری

سررسید و تقویم دیواری

با استفاده از این نوع سررسید افراد زیادی می توانند برنامه های خود را تنظیم کنند و از زمان و تاریخ دقیق وقایع و رویداد ها اطلاع پیدا کنند. این نوع تقویم برای برنامه های دراز مدت بسیار مناسب است.

شما می توانید با خرید سررسید از شرکت تیج، با قیمتی مناسب سررسید مورد نیازتان را با تمام ویژگی های سررسید برای سال 1398 تهیه کنید.

امتیاز به این صفحه post