مقالات

چطور از سررسید استفاده های مفید کنیم؟

سررسید

وقتی وارد دانشگاه می شوید متوجه خواهید شد که سررسید و تقویم جزو وسایلی هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و لازم است تا برنامه های کلاسی تان را با استفاده از سررسید و تقویم تنظیم کنید.

برای اینکه بهترین سررسید مناسب با موقعیت های مختلف را بشناسید مطالب دیگر را مطالعه کنید.

سررسید برای موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد

  • برنامه کلاسی
  • ساعات کاری
  • امتحانات
  • رویداد های مهم ( مانند تولد، سلگرد ازدواج و…)
  • برنامه های ورزشی
  • تکالیف درسی

سررسید برای موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد

رویداد ها و وقایعی که نیاز دارند تا در سررسید مورد بررسی قرار بگیرند این چهار مورد هستند.

برنامه های ضبط شده– اگر صاحب یک برنامه تلویزیونی هستید یا مجری هستید داشتن یک سررسید قرار ملاقات هایی را که باید با مهمانان برنامه داشته باشید را برایتان تنظیم می کند.

ملاقات ها– قرار ملاقات ها را از یک ماه قبل حتی از اول سال می توانید در سررسید تنظیم کنید این قرار ملاقات ها می تواند در یک کافه باشد یا حتی در اسکایپ!

مسافرت– خیلی از افرادی که اهل سفر هستند عاشق سررسید اند. آنها همیشه یک سررسید کوچک در جیبشان دارند و وقتی در سفر هستند برنامه سفر بعدی خود را با سررسید تنظیم می کنند. علاوه بر این در سررسید می توانید خاطرات سفرتان را بنویسید و توضیح دهید که از چه مکان هایی دیدن کردید.

ورزش– روز ها وساعت هایی را که به ورزش یوگا و یا هر ورزش دیگری می روید را در سررسید مشخص کنید و اگر روزی هم تنبلی کردید و نرفتید در سررسید علامت بزنید تا بدانید در طول یک هفته، یک ماه و یا یک سال چقدر از زمانتان استفاده مفید کرده اید.

وقت دکتر– آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که وقت دکتری که داشتید را فراموش کنید؟ با پیشرفت دنیای امروز و بیشتر شدن مشغله های فکری امکان دارد وقت دکتر پوستی که یک ماه پیش و یا هفته ی پیش گرفتید را فراموش کنید و این اصلا اتفاق عجیبی نیست.

با استفاده از سررسید می توانید بسیاری از مشکلات را حل کنید.

امتیاز به این صفحه post