مقالات

چند مدل از بهترین سررسید های سال 2018

سررسید

با خرید سررسید آماده شوید تا برنامه های روزانه و از اتفاقات مهم سال 2018 یادداشت برداری کنید. همانطور که سال جدید به سرعت در حال سپری شدن است، اتفاقات و وقایع مهمی در زندگی هر کس رخ می دهد که لازم است تا در خاطرتان بماند. برای همین می توانید از یک سررسید رو میزی یا جیبی و یا کامپیوتری استفاده کنید، در مقالات خواندید که چطور از سررسید استفاده های مفید کنید و به انواع سررسید اشاره کردیم که می توانید با مطالعه آنها در خرید سررسید مورد نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

سررسید دیواری میخی

سررسید دیواری میخی

استفاده از این سررسید جذاب برای نوشتن وقایع مهمی که در طول روز، هفته، ماه و سال برایتان اتفاق می افتد بسیار زیرکانه و خوب است. می توانید با رنگ های مختلف یادداشت های خود را در قسمت های جداگانه از این سررسید بنویسید.

سررسید رومیزی زوئیلا

سررسید رومیزی زوئیلا

این سررسید رو میزی بسیار با نمک و ساده است. برای هر ماه 12 کارت وجود دارد که بر روی یک قالب چوبی قرار گرفته اند. که یک حرف انگلیسی دروسط آن به رنگ طلایی چاپ شده است. بر روی هر کارت یک پیام الهام بخش نوشته شده است تا ماهتان را با انرژی بیشتری شروع کنید.

سررسید دیواری با طرح زیتون بناس

سررسید دیواری با طرح زیتون بناس

این سررسید زیبا در هر ماه طرح های فوق العاده ایی از گل ها و درختان زیتون را در هر ماه دارد. هر برگ از این سررسید یک ماه را نشان می دهد، در این سررسید قسمت هایی وجود دارد تا بتوانید وقایع مهم مانند تاریخ تولد، تاریخ فوت، سالگرد ازدواج، سالگرد آشنایی و اتفاقات مهم دیگر زندگیتان را وارد کنید.

سررسید رو میزی با طرح پرنده

سررسید رو میزی با طرح پرنده

در این مدل سررسید هر صفحه مربوط به یک ماه از سال 2018 است و در هر صفحه نقاشی زیبا و متفاوتی از یک پرنده کشیده شده است . ابعاد این سررسید کوچک و متناسب است.

امتیاز به این صفحه post