مقالات

بهترین سررسید برای موقعیت های متفاوت

سررسید

بهترین سررسید برای کیف دستی

علاوه بر این که فهرست برنامه هایتان را در سررسید می نویسید، برنامه های روزانه را هم می توانید در سررسید بنویسید. از سررسید می توانید به عنوان دفترچه یادداشت استفاده کرد، در برخی سررسید ها نقشه کشورها، و یا حتی ادرس رستوران ها هم را نوشته است. این ترفند ها را برای سررسیدتان به کار ببرید، مطالعه .مقالات قبل می توانید چند مدل از بهترین سررسید های سال 2018 را بشناسید

توی سررسید بنویسید که بیشتر هزینه هایتان را صرف چه مواردی می کنید و ذکر کنید چقدر در ماه پول خرج می کنید. یکی از حسن های استفاده از سررسید این است که در هر جایی می توانید سررسید را از کیفتاد درآورید و برنامه ها و یادداشت هایتان را در آن جا بنویسید.

بهترین-سررسید-برای-کیف

بهترین سررسید برای دیوار

اگر به دنبال این هستید که از دیوار اتاق یا محل کارتان استفاده ی مفید کنید و دیوار علاوه بر زیبایی کاربردی هم باشد می توانید از سررسید دیواری استفاده کنید. این ترفند ها را برای سررسیدتان به کار ببرید:

یکی از نکات مثبت سررسید دیواری این است که به وسیله ی آن دیگر افراد خانواده نیز از سررسید استفاده کنند و برنامه ها و یادداشت های خودشان را روی آن بنویسند. برای اینکار هر کس با یک رنگ خودکار روی سررسید یادداشت بنویسد که با دیگر افراد خانواده اشتباه نشود.

بهترین-سررسید-دیواری

بهترین سررسید و تقویمی که می توانید روی کامپیوتر خود نصب کنید.

بهترین سررسید و تقویمی

20 قرن است که از سررسید و تقویم های کاغذی استفاده می کنیم دیگر وقت آن رسیده است تا به صورت آنلاین از سررسید و تقویم استفاده کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. این ترفند ها را برای سر رسید و تقویم کامپیوتری بکار ببرید :

سررسید و تقویک کامپیوتر را طوری تنظیم کنید تا وقایع و اتفاقات مهم را به شما یادآوری کند. برای مثال اگر تولد اطرافیان یا مناسبت خاصی فراموش می کنید از این ترفند استفاده کنید. برخی از سررسید ها ایمیل یا پیام می فرستند.

امتیاز به این صفحه post