مقالات

سررسید در مدل های مختلف

سررسید

شما می توانید با استفاده از سررسید به تمامی برنامه هایتان سر و سامان دهید. زمان در حال گذر است و اگر برنامه ریزی نداشته باشید از تمام برنامه هایتان عقب می مانید. اگر با سررسید کار کنید هیچ وقت به خودتان نمی گویید چرا فلان کار را هفته پیش انجام ندادم.

استفاده از سررسید به افراد فراموش کار هم کمک می کند تا همیشه کارها و برنامه هایشان را سر وقت انجام دهند.

برخی با سررسید های دیواری، برخی با سررسید های رو میزی و برخی با سررسید های کتابی کار می کنند. انتخاب نوع سررسید بستگی به راحتی و دسترسی بهتر شما به سررسید دارد.

در مقالات قبل با چند مدل از بهترین مدل های سررسید در سال 2018 آشنا شدید. در ادامه می خواهیم مدل های مختلف دیگری از سررسید را به شما معرفی کنیم.

سررسید

سررسید روزانه

اگر به دنبال یک سررسید می گردید که چیزی بین تقویم و گزارش روزانه را برای شما فراهم کند، این مدل سررسید بسیار مناسب شما است. این مدل سررسید در رنگ های قرمز، آبی و مشکی تولید شده است. برای خبرنگاران و کسانی که می خواهند وقایع روز را ثبت کنند استفاده از این مدل سررسید بسیار مناسب است.

سررسید روزانه

56 هفته برنامه ریزی با سررسید

این مدل سررسید برای برنامه ریزی و یادداشت رویداد های مهم بسیار مناسب است علاوه بر طراحی ساده و فوق العاده ی این مدل سررسید جالب است بدانید که داخل آن توصیه ها و جملات زیبا و جذابی نوشته شده است که با خواندن هر یک انرژی بسیار خوبی در آن روزبه دست خواهید آورد و روزتان را با خواندن این پند ها هدفمند تر آغاز می کنید. ایم مدل سررسید سیمی است تا راحت تر بتوانید آن را روی میز قرار دهید تا نکات مورد نظرتان را یادداشت کنید.

56 هفته برنامه ریزی با سررسید

سررسید چرمی بیزی بی

این مدل سررسید طراحی بسیار زیبا و خاصی دارد. بیزی بی سررسیدی چرمی است که در هر صفحه آن برای یک روز از تقویم است همچنین دارای جای مخصوص برای یادداشت نکات مهم روز است.

امتیاز به این صفحه post