مقالات

(سررسید در مدل های مختلف( بخش دوم

سررسید 8

داشتن یک سررسید همیشه به دردتان می خورد. شما می توانید با استفاده از سررسید خبر ها، رویداد ها و اتفاقات مهم زندگیتان را یادداشت کنید. اگر جزو آن دسته از کسانی هستید که همیشه سالگرد ها، تولد ها و وقایع مهم را فراموش می کنید و اطرافیانتان از شما دلخور می شوند می توانید با انتخاب سررسید مناسب به اطرافیان و عزیزانتان بیشتر توجه کنید و کسی را از خودتان ناراحت نکنید. فشار کاری بالا و گرفتاری های زندگی امروز باعث می شوند افراد رویداد ها و وقایع مهم را به راحتی فراموش کنند. داشتن یک سررسید این مشکلات را حل می کنید. برای آشنایی با بهترین سررسید ها می توانید مقالات قبل را مطالعه کنید.

در مقاله قبل شما را با مدل های مختلف سررسید آشنا کردیم، در ادامه نیز می خواهیم شما را با مدل های مختلف دیگر آشنا کنیم.

سررسید ماهانه

سررسید ماهانه

این مدل سررسید ساخت کره است و به خاطر طراحی عجیب و کاربرد بسیار خوبی که دارد شناخته شده است. کاور و جلد این مدل سررسید پارچه ایی است. سررسید ماهیانه برای افرادی مناسب است که می خواهند یک برنامه ریزی بلند مدت داشته باشند. این مدل سررسید دارای دو فرمت برای برنامه ریزی سالیانه است. بررسی های سالیانه که شامل دو بخش می شود. ماه ها در مقابل هم در دو صفحه و 12 برنامه ریزی ماهیانه و بدون تاریخ

سررسید گل دار

سررسید گل دار

این مدل سررسید بسیار شیک و خاص است. ظاهر زیبای سررسید گل دار باعث می شود شما بیشتر ترغیب شوید تا از آن استفاده کنید در نتیجه برنامه ریزی های منظم تری می توانید داشته باشید. هنگامی که این سررسید را روی میزتان باز می کنید به خوبی جلد آن روی سطح میز قرار گیرد تا بتوانید به خوبی یادداشت برداری کنید.

هر هفته در این سررسید به روز هایی با 14 یاداور تقسیم شده است تا بتوانید راحت تر برنامه هایتان را سازمان دهی کنید.

امتیاز به این صفحه post