مقالات

سررسید در مدل های مختلف( بخش سوم)

سررسید

با داشتن سررسید دیگر هیچ اتفاق مهمی را فراموش نخواهید کرد. سررسید به شما کمک خواهد کرد تا رویداد ها و وقایع مهم زندگی را یادداشت برداری کنید. اگر همیشه سالگرد ازدواج یا تولد همسرتان را فراموش می کردید با تهیه یک سررسید مناسب دیگر همسرتان یا عزیزانتان را دلخور نخواهید کرد. سررسید انواع مختلفی دارند و تنوع بالای سررسید باعث شده است تا هرکسی حداقل یک سررسید داخل کیف یا روی میز تحریرش داشته باشد. در مقالات قبل شما را با سررسید در مدل های مختلف آشنا کردیم. در ادامه نیز می خواهیم سایر مدل های سررسید را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

سررسید دارای دفتر خاطرات و برنامه ریز

سررسید دارای دفتر خاطرات و برنامه ریز

این نوع سررسید جلد بسیار محکم و مقاومی دارد و در رنگ های سفید، آبی، صورتی، بنفش، فیلی و آبی آسمانی تولید می شود و با قلمی به رنگ طلایی یا نقره ایی نوشته ایی زیبا روی جلدش حک شده است.

حتی می توانید از شرکت تولید کننده این دفترچه بخواهید که توی آن را پیامی که می خواهید را بنویسند. این کار برای هدیه دادن سررسید بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر می خواهید سررسید کاستومایز و خاصی را به کسی هدیه دهید می توانید از شرکت تولید کننده این مدل سررسید بخواهید که نوشته مورد نظر شما را رو یا توی جلد بنویسند.

از هر ماهی که بخواهید می توانید این سررسید را شروع کنید. این سررسید دارای 18 ماه است. به عبارتی حدود  1 سال و نیم را برای شما برنامه ریزی می کند. بنابراین آرزو های دور دست شما می تواند جزو برنامه ریزی های کوتاه مدت شما قرار گیرد. ورقه های این مدل سررسید به اندازه برگه آ4 است.

سررسید برای افراد پر مشغله

سررسید برای افراد پر مشغله

این مدل سررسید دارای استیکر های بسیار زیبا و جذابی است که مثلا برای رفتن به ملاقات هایی که دارید می توانید از استیکر های مخصوص کافی شاپ استفاده کنید. این مدل سررسید برای افراد پر مشغله خیلی مناسب است زیرا با طراحی فوق العاده جذابی که دارد باعث می شود شما بیشتر از سررسید استفاده کنید و برنامه ریزی بیشتری برای کار هایتان داشته باشید.

امتیاز به این صفحه post