مقالات

سررسید در مدل های مختلف( بخش چهارم)

سررسید

سررسید به بی نظمی ها و گرفتاری های افراد پر مشغله نظم و ترتیب خاصی می بخشد و باعث می شود افراد بتوانند با برنامه ریزی های مفیدی برای زندگی خود برنامه ریزی های بلند مدت یا کوتاه مدت داشته باشند.

سررسید به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از تاریخ و شمارش روز های هر ماه بتوانید اتفاقات و رویداد های مهم زندگی را همیشه در خاطر نگهدارید و روز های لذت بخش و خاطره انگیز عمرتان را هرگز فراموش کنید.

در مقالات قبل شما را با سررسید در انواع مختلف آشنا کردیم. در ادامه نیز می خواهیم مدل های سررسید متنوع تر و بیشتری را به شما معرفی کنیم تا هنگام انتخاب سررسید آگاهی لازم از نوع سررسیدی که می خواهید داشته باشید. با ما همراه باشید.

سررسید چرمی بزرگ 2018

سررسید چرمی بزرگ 2018

 برخی از برنامه ریزی ها و تصمیم ها را برای یک سال آینده تان می گیرید و برخی را برای باقی عمرتان. این مدل سررسید سوئدی برای باقی عمرتان برنامه ریزی می کند. این سررسید جلد چرمی و مقاومی دارد. بعد از گذشت یک سال دوبار می توانید آن از سررسید استفاده کنید. این نوع سررسید می توانید سال، ماه ها و هفته ها را ببینید و دارای قسمت هایی برای نوشتن آدرس، لیست کارهایی که باید انجام دهید، تولد ها سالگرد ها و یادداشت ها است. این سررسید زیبا و فوق العاده خاص دارای نوار باریک و بلندی است که با استفاده از آن هنگام بستن سررسید جای یادداشتتان را گم نخواهید کرد. جلد این مدل سررسید زیپی است و با باز و بسته کردن بیش از حد خراب نمی شود زیرا بسیار محکم و با دوام است. علاوه بر مواردی که گفته شد این مدل سررسید دارای یادداشت ها و جمله های انرژی بخش و امید دهنده ایی است که با خواندن آن ها روز پر انرژی را آغاز خواهید کرد. این مدل سررسید می تواند هدیه مناسبی برای کسی که دوستش دارید باشد.

امتیاز به این صفحه post