مقالات

سررسید کاغذی بهتر است یا دیجیتالی؟

سررسید 98

همانطور که می دانید سررسید انواع مختلفی دارد و شما می توانید برای یادداشت برنامه های روزانه، ماهانه و سالانه خود از سررسید های مختلفی استفاده کنید. همانطور که قبلا هم توضیح دادیم استفاده از سررسید کاغذی و کتابی از لحاظ روانشناسی و ذهنی بسیار مفید تر است و در عین حال که یادداشت های خود را انجام می دهید ذهن خود را نیز تقویت کنید. در مقالات قبل در مورد تفاوت میان سررسید کتابی با تقویم های دیجیتالی گفتیم و اطلاعاتی در مورد فواید خرید سررسید در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد خرید سررسید اطلاعات لازم را در دست داشته باشید.

خرید نوع تقویم و سررسید بستگی به خودتان و علاقه شما دارد. علاوه بر این با گذشت زمان انتظارات و خواسته های شما از سررسید تغییر پیدا می کند و همچنین ممکن است تا به غیر از موقعیت و نیازتان به نوع سررسید، تقویم و سررسید متفاوتی را انتخاب کنید.

سررسید 98

استفاده از سررسید برای نوشتن و یادداشت کردن برنامه های روزانه

نوشتن و یادداشت برداری یکی از بهترین روش های فکر کردن و ایجاد استراتژی، برنامه ریزی و انقلاب های فکری است.

با نوشتن می توانید احساسات خود را بروز دهید و تراوشات ذهنی خود را مرور کنید. این دو صورتی است که در تقویم های دیجیتالی این اتفاقات نمی افتد و تنها با یادداشت برداری و نوشتن توی سررسید می توانید به این فواید دست پیدا کنید. با این کار خلاقیت خود را افزایش خواهید داد. با نوشتن می توانید هرآنچه را که می خواهید روی کاغذ بیاورید و به مرور خاطرات و اتفاقات مهم زندگی خود بپردازید.

نوشتن باعث می شود به ذهن ناخود اگاه دست پیدا کنید. پس سعی کنید تا جایی که می توانید از سررسید ها و تفویم های کاغذی استفاده کنید چرا که  نتایج بسیار چشمگیر تری برای سلامت ذهن شما دارد و می توانید علاوه بر یادداشت وقایع روزانه با ضمیر ناخودآگاه خود نیز ارتباط بیشتری برقرار کنید.

برای تهیه بهترین انواع سررسید 98 می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

امتیاز به این صفحه post